Program
  Kdy
  Kde
  Důležité info.

 

hobbycar.cz
Tel. 603419605
tuningmagazine
http://www.autoklub.cz
vše okolo tuningu
TDIchip s.r.o. - chiptuning, sportovní úpravy automobilů
 
 

  

Prosíme všechny návštěvníky, aby si v čase stráveném ve frontě k bráně připravili vstupné 000 ,- Kč za osobu v autě, parkovné auto 000,-  (zákaz parkování na příjezdových komunikacích).

POZOR!

·   Všichni musí parkovat v areálu! Je zde nebezpečí odtažení nebo postih policie (botička). Po zaplacení vstupného obdrží každé vozidlo (bez výjimky) samolepku srazu a zároveň pořadatelé na bráně Vám napíšou pořadové číslo na čelní sklo. Číslo, které obdržíte, si musíte ponechat na vozidle po celou dobu, co se budete zdržovat v areálu. Předejdete tím konfliktu s pořadateli. Vozidla, která nebudou mít číslo srazu, budou z areálu letiště vyhoštěna ochrankou.

·  Mezi LIBOVKY budou zařazena pouze kompletně upravená vozidla, dle uvážení poroty Show & Shine.

Vstupné samozřejmě zahrnuje i startovné ve všech vyhlášených soutěžích mimo Sprintu na čtvrt míle - 402,3 m - cena 000,- Kč  Pro ty, kteří přijedou již v pátek 2-3 10. 2009 od 17.00 hodin, jsou připraveny kempy.

Maximální rychlost mimo trať v celém areálu je 30 km/h . Na rychlost bude dohlížet ochranka vybavená přenosným radarem (laserová pistole). Kdo bude ohrožovat ostatní účastníky akce, bude nejprve označeno jeho auto barvou a následovně vykázáno z areálu.

 

Prosíme všechny návštěvníky, aby vyhazovali odpadky a zvláště pak kelímky do připravených odpadních sudů. Jde o to, že poletující odpadky nám, věřte nevěřte, klamou čidla časomíry. Jde jen o vaše výsledky, tak k sobě buďme ohleduplní. Odpadních sudů bude víc než dost. V případě jakýchkoliv potíží či dotazů můžete kontaktovat některého z pořadatelů, kteří jsou řádně označeni. Pořadatele najdete po celém areálu. V případě, že odjedete z areálu letiště, je vaší zpětnou vstupenkou samolepka srazu .

Prosíme o ohleduplné chování k ostatním účastníkům srazu. Dodržujte JEDNOSMĚRNÝ provoz mezi zaparkovanými automobily. Kdo bude ohrožovat ostatní účastníky akce, bude vykázán z areálu!

 

hobbycar.cz
Tel. 603419605
tuningmagazine
E-SHOP
vše okolo tuningu
TDIchip s.r.o. - chiptuning, sportovní úpravy automobilů
Jste navštěvníkem.